Pokoje

„…W moim magicznym domu
wszystko się zdarzyć może.
Same zmyślają się historie,
sam się rozgryza orzech.
W moim magicznym domu
ciepło jest i bezpiecznie.
Gościu znużony, gościu znudzony,
jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony,
zajrzyj tu do nas koniecznie…”

/Hanna Banaszak/

 
 • ..Pozytywne nastawienie i energia na każdym kroku, w każdym detalu. Polecamy wszystkim szukającym oazy spokoju wśród wiatrów codzienności.
  Paulina & Łukasz, Księga Domu
 • Niezwykłe miejsce, pyszne śniadania, aromatyczna kawa, niepowtarzalne pokoje, cudowny ogród… Po prostu miejsce do którego chce się wracać.
  Jagoda, Booking.com
 • ... Przechowywać marzenia i wypocząć – tylko tutaj.
  Ania & Tadeusz, Księga Domu
 • ... Urokliwe miejsce otoczone ciepłem. Każda rzecz ma dedykowane miejsce i tworzy nastrój. Nietypowe „czary-mary”…
  Gaba, Facebook

Pokój Teatralny

PRZYTULNIE & DELIKATNIE
Pokój teatralny powstawał długo, od początku wiedzieliśmy że chcemy aby pojawiły się w nim drzwi. Szukaliśmy różnych opcji, kolorów i struktur, aż postanowiliśmy „ubrać” ściany w delikatne beże i kremowe tapety. Drzwi z mazurskiej chaty stały się wezgłowiem łoża, a szafki nocne z szuflad oraz unikatowe lampy nadały niepowtarzalności wnętrzu. Z pokoju roztacza się widok na sad z jabłoniami i panoramę Mikołajek z taflą jeziora Mikołajskiego.

 

więcej o pokoju


Pokój Betonowy

NOWOCZEŚNIE & LOFTOWO
Wnętrze w loftowym klimacie. Ciekawe połączenie betonowych ścian z bielą desek, turkusową, metalową szafą, wygodnym łożem z europalet. Lampki nocne wykonane ręcznie przez Marka z dawnych lamp rowerowych oraz duże loftowe lampy ze starych hal fabrycznych tworzą niepowtarzalną atmosferę wnętrza. Łazienka w surowym i minimalistycznym stylu. Podłoga oraz część ścian wyłożona betonowymi płytami. Prostota.

 

więcej o pokoju


Pokój Myśliwski

NATURALNIE & KOMFORTOWO
Wezgłowie łoża z ponad 100 letnich sosnowych belek, ściana i pobielany sufit z wiekowego drewna. Ze ściany wychodzą bielone poroża jeleni, pokój rozjaśnia tapeta Cole & Son Woods z leśnym wzorem. Wnętrze harmonijnie zgrane z otaczającą przyrodą. Z okien widok na sad, jezioro i panoramę Mikołajek. Komfort.

 

więcej o pokoju


Pokój Biały

BIAŁO & RUSTYKALNIE
Pokój łączy w sobie potrzebę podróży, skandynawską prostotę i nieskomplikowanie form. Ściany “ubraliśmy” w białe deski, fotele z lat 60 “odkurzone” przez tapicera i szafa medyczna z 1974 r. w nowej odsłonie, dodają charakteru i niepowtarzalności. Wnętrza doświetlają pofabryczne lampy.
To pokój dla marzących o podróżach i ceniących proste formy w designe.

 

więcej o pokoju