Pokoje

przestrzeń tylko dla dorosłych

„…W moim magicznym domuwszystko się zdarzyć może.Same zmyślają się historie,sam się rozgryza orzech.W moim magicznym domuciepło jest i bezpiecznie.Gościu znużony, gościu znudzony,jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony,zajrzyj tu do nas koniecznie…”/Hanna Banaszak/

Pokój teatralny

przytulnie & delikatnie

Pokój teatralny powstawał długo, od początku wiedzieliśmy że chcemy aby pojawiły się w nim drzwi. Szukaliśmy różnych opcji, kolorów i struktur, aż postanowiliśmy „ubrać” ściany w delikatne beże i kremowe tapety. Drzwi z mazurskiej chaty stały się wezgłowiem łoża, a szafki nocne z szuflad oraz unikatowe lampy nadały niepowtarzalności wnętrzu. Z pokoju roztacza się widok na sad z jabłoniami i panoramę Mikołajek z taflą jeziora Mikołajskiego.

więcej o pokoju

pokój betonowy

nowocześnie & loftowo

Wnętrze w loftowym klimacie. Ciekawe połączenie betonowych ścian z bielą desek, turkusową, metalową szafą, wygodnym łożem z europalet. Lampki nocne wykonane ręcznie przez Marka z dawnych lamp rowerowych oraz duże loftowe lampy ze starych hal fabrycznych tworzą niepowtarzalną atmosferę wnętrza. Łazienka w surowym i minimalistycznym stylu. Podłoga oraz część ścian wyłożona betonowymi płytami. Prostota.

Więcej o pokoju

Pokój Myśliwski

naturalnie & komfortowo

Wezgłowie łoża z ponad 100 letnich sosnowych belek, ściana i pobielany sufit z wiekowego drewna. Ze ściany wychodzą bielone poroża jeleni, pokój rozjaśnia tapeta Cole & Son Woods z leśnym wzorem. Wnętrze harmonijnie zgrane z otaczającą przyrodą. Z okien widok na sad, jezioro i panoramę Mikołajek. Komfort.

Więcej o pokoju

Pokój Biały

biało & rustykalnie

Pokój łączy w sobie potrzebę podróży, skandynawską prostotę i nieskomplikowanie form. Ściany “ubraliśmy” w białe deski, fotele z lat 60 “odkurzone” przez tapicera i szafa medyczna z 1974 r. w nowej odsłonie, dodają charakteru i niepowtarzalności. Wnętrza doświetlają pofabryczne lampy.To pokój dla marzących o podróżach i ceniących proste formy w designe.

Więcej o pokoju

Wydarzenia

gdy mamy zbyt wiele czasu na myślenie to...