Świąteczne Targi Rękodzieła

w Bistro Przechowalni Marzeń w Mikołajkach

Będzie pysznie, klimatycznie i bardzo twórczo. To czas na spotkania, rozmowy i zakupy.Jak zwykle będą niepowtarzalne dekoracje w klimacie zimowo – świątecznym, niecodzienne rękodzieło – idealne na prezenty dla bliskich oraz sporo smaczności – na świąteczny stół.

Oczywiście wszystko home & handmade.Przygotujemy także zimowe herbatki, wzmacniające napary ziołowe, grzane wino oraz trochę klasyków (brownie, gniot a może i beza)  jak i coś jednogarnkowego dla zgłodniałych.Do zobaczenia

Bistro Przechowalnia Marzeń

14.12.2024 godz. 13:00 - 17:00

Bistro jest przestrzenią, w której spotykamy się z naszymi Gośćmi najczęściej. To tu podając śniadania rozmawiamy o planach, podróżach oraz różnych formach wypoczynku. Opowiadamy o „naszych miejscach”, które trudno znaleźć w przewodnikach.Czasami wystarczy wyjść do naszego ogrodu, by w bezpośredniej bliskości natury odpocząć.Być może z książką, tabletem, muzyką. Najczęściej z samym sobą w towarzystwie dobrej kawy lub aromatycznej herbaty z domowym deserem.Wieczorem czujemy emocje związane z minionym dniem, ponownie ożywają ulubione stoliki naszych Gości, przy winie spotykamy się grając w karty i gry planszowe.

zobacz na mapie

Kontakt do nas

608 865 459 lub 691 894 747

kontakt@przechowalniamarzen.com