Śniadaniownia

poczuj smak wypoczynku - prosimy o rezerwacje

Bistro jest przestrzenią, w której spotykamy się z naszymi Gośćmi najczęściej. To tu podając śniadania rozmawiamy o planach, podróżach oraz różnych formach wypoczynku. Opowiadamy o „naszych miejscach”, które trudno znaleźć w przewodnikach.Czasami wystarczy wyjść do naszego ogrodu, by w bezpośredniej bliskości natury odpocząć.

Być może z książką, tabletem, muzyką. Najczęściej z samym sobą w towarzystwie dobrej kawy lub aromatycznej herbaty z domowym deserem.Wieczorem czujemy emocje związane z minionym dniem,. Ponownie ożywają ulubione stoliki naszych Gości. Przy winie spotykamy się grając w karty i gry planszowe.

śniadanie pod jabłoniami

odpocznij na hamaku

Ogród, w zasadzie sad jabłoniowy z jedną gruszą. Drzewa są stare i schorowane, pięknie jednak kwitną rodząc doskonałe owoce, ale przede wszystkim dają cień oraz chwilę wytchnienia podczas letnich upałów.Śniadania pod jabłoniami to ulubiona, poranna rozrywka kulinarna naszych Gości. Leniwe przedpołudnia w leżakach ustawionych pośród stokrotek.. kawa , lemoniada ,sorbety.

czytaj więcej

Kawa & herbata

smaki świata

Podczas naszych podróży sami czerpiemy poznając smaki danego kraju, regionu i konkretnego miejsca. Dlatego szukaliśmy herbat i kaw o dobrym smaku, ciekawym połączeniu przypraw, suszonych owoców oraz egzotycznych dodatków.JOHAN & NYSTROM – szwedzka firma stworzona przez pasjonatów, jest naszym dostawcą herbat. Lani Coffee – mała palarnia kawy z Morąga, wypala kawę także dla nas.

Słodkie Popołudnia Menu

Handmade

konfitury, lemoniada, słodkości

Lubimy kuchnię prostą, gdzie czuć smak owoców, świeżych warzyw, zapach chleba.Świat bez sera, poziomek, lemoniady z kwiatu bzu byłby ubogi – przynajmniej dla nas.W kuchni improwizujemy, łączymy słodkie ze słonym, owoce z korzennymi przyprawami.Dbamy aby nasze produkty były świeże i smaczne – my także jadamy nasze śniadania.

Więcej o śniadaniach

Wydarzenia

gdy mamy zbyt wiele czasu na myślenie to...