Pokój Betonowy

nowocześnie & loftowo

Lubimy nowoczesne rozwiązania. Fascynują nas wnętrza pofabryczne w loftowym klimacie tak bardzo, że postanowiliśmy w tym właśnie stylu stworzyć nasz pierwszy pokój. Ciekawie połączyliśmy betonowe ściany z bielą desek, odświeżyliśmy turkusową, metalową szafę, a z europalet zbudowaliśmy wygodne łoże o wymiarach 180 x 200. W pokoju są dwa okna z roletami i moskitierą, wentylator kolumnowy powietrza, monitor do odtwarzania treści z prywatnych nośników 32 cale FULL HD z wejściem USB oraz stolik z krzesłami.

Ciepła i niepowtarzalności dodają lampki nocne wykonane z dawnych lamp rowerowych oraz duże loftowe lampy ze starych hal fabrycznych.Łazienka utrzymana jest w surowym i minimalistycznym stylu. Podłoga oraz część ścian wyłożona została betonowymi płytami. Wewnątrz narożna kabina prysznicowa, toaleta, duża umywalka ze spawanym metalowym regałem i okrągłym lustrem w drewnianej ramie, zestaw ręczników, suszarka do włosów oraz kosmetyki kąpielowe. To pokój dla marzycieli ceniących prostotę, często zaglądających do książek.

tel. 608 865 459wyślij email

400 zł

Cena za dobę, aktualna do 31.12.2023

Cena pokoju obejmuje:

 • nocleg,
 • opłatę klimatyczną,
 • śniadanie,
 • WiFi,
 • ręczniki i kosmetyki kąpielowe,
 • korzystanie z biblioteki, gier planszowych oraz kolekcji filmów.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% wartości całego pobytu na konto:
Bank Millenium o/ Mrągowo
Przechowalnia Marzeń Karolina Puzio

Numer konta :
07 1160 2202 0000 0004 7939 1168

 1. Doba pobytowa rozpoczyna się o godz. 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o godz.10.00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość przedłużenia doby po wcześniejszym ustaleniu.
 2. Pokój w naszym domu wynajmowany jest na doby.
 3. W domu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godz. 22.00 do godz. 7.00 dnia następnego.
 4. Osoby nie zameldowane, nie mają prawa pobytu na terenie domu, odwiedzających Państwa Gości zapraszamy do części ogólnej / bistro, ogród/
 5. Pokoje gościnne dedykowane są do osób dorosłych.
 6. W naszym domu mieszka kot Maniutek, dlatego nie przyjmujemy innych zwierząt.
 7. Śniadania podajemy w bistro i ogrodzie w godz. 9.00-11.30
 8. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w pokoju pieniądze, kosztowności, papiery wartościowe i inne przedmioty posiadające wartość naukową lub artystyczną.
 9. Odpowiedzialność za następstwa nieszczęśliwych wypadków powstałych na terenie naszej posesji bezpośrednio ponosi osoba poszkodowana lub jej opiekun prawny.
 10. Na terenie domu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Dla osób palących mamy wyznaczone miejsca poza budynkiem.
 11. Udostępniamy nieodpłatnie miejsce parkingowe niestrzeżone w miarę posiadanych możliwości.
 12. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie, zniszczenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 14. Prosimy o zamykanie drzwi wewnętrznych do pokoju oraz głównych drzwi wejściowych do domu. Zgubienie klucza wiąże się z opłatą 100 zł.
 15. Zniszczenie mienia naszego domu związane jest z koniecznością finansowego pokrycia strat.
 16. Należność za pobyt regulowana jest podczas meldowania.
 17. Cenimy Państwa prywatność, podczas pobytu nie wchodzimy do pokoi, jeśli życzą Państwo sobie sprzątanie, wymianę ręczników prosimy o kontakt z nami.
 18. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9.00-21.00
 19. Na terenie domu działa bezpłatne Wifi : B593-6035 hasło: NAGORCE29