Pokój Myśliwski

naturalnie & komfortowo

Mazury to woda, las i dzika przyroda – tak powstał pokój czwarty, w którym góruje wezgłowie z ponad 100 letnich sosnowych belek z łożem małżeńskim 180 x 200 i komfortową białą pościelą.Ściana i pobielany sufit także wykonane są z wiekowego drewna. Pokój rozjaśnia tapeta Cole & Son Woods z leśnym wzorem, oraz dwa okna z widokiem na sad, jezioro i panoramę Mikołajek. Wychodzące ze ściany bielone poroża jeleni nawiązują do otaczającej przyrody, a ogrzewanie podłogowe oraz wełniana wykładzina dodają ciepła i przytulności.

Do pokoju przylega biała łazienka wyłożona płytkami z kolekcji Macieja Zienia. W łazience znajduje się przeszklona ściana prysznicowa, deszczownia z brodzikiem o wymiarach 140 x 80 oraz toaleta i umywalka. Łazienka wyposażona jest w zestaw ręczników, suszarkę do włosów oraz kosmetyki kąpielowe. W pokoju klasyczna szafa zastąpiona została przewiewną garderobą, są wygodne krzesła, stolik kawowy, wentylator kolumnowy powietrza, w oknach rolety i moskitiera, a na ścianie monitor do odtwarzania treści z prywatnych nośników 32 cale FULL HD z wejściem USB. To pokój dla marzycieli ceniących niekonwencjonalne rozwiązania oraz komfort.

tel. 608 865 459wyślij email

490zł

Cena za dobę, aktualna do 31.12.2024

Cena pokoju obejmuje:

 • nocleg,
 • opłatę klimatyczną,
 • śniadanie,
 • WiFi,
 • ręczniki i kosmetyki kąpielowe,
 • korzystanie z biblioteki, gier planszowych oraz kolekcji filmów.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% wartości całego pobytu na konto:
Bank Millenium o/ Mrągowo
Przechowalnia Marzeń Karolina Puzio

Numer konta :
07 1160 2202 0000 0004 7939 1168

 1. Doba pobytowa rozpoczyna się o godz. 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o godz.10.00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość przedłużenia doby po wcześniejszym ustaleniu.
 2. Pokój w naszym domu wynajmowany jest na doby.
 3. W domu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godz. 22.00 do godz. 7.00 dnia następnego.
 4. Osoby nie zameldowane, nie mają prawa pobytu na terenie domu, odwiedzających Państwa Gości zapraszamy do części ogólnej / bistro, ogród/
 5. Pokoje gościnne dedykowane są do osób dorosłych.
 6. W naszym domu mieszka kot Maniutek, dlatego nie przyjmujemy innych zwierząt.
 7. Śniadania podajemy w bistro i ogrodzie w godz. 9.00-11.30
 8. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w pokoju pieniądze, kosztowności, papiery wartościowe i inne przedmioty posiadające wartość naukową lub artystyczną.
 9. Odpowiedzialność za następstwa nieszczęśliwych wypadków powstałych na terenie naszej posesji bezpośrednio ponosi osoba poszkodowana lub jej opiekun prawny.
 10. Na terenie domu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Dla osób palących mamy wyznaczone miejsca poza budynkiem.
 11. Udostępniamy nieodpłatnie miejsce parkingowe niestrzeżone w miarę posiadanych możliwości.
 12. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie, zniszczenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 14. Prosimy o zamykanie drzwi wewnętrznych do pokoju oraz głównych drzwi wejściowych do domu. Zgubienie klucza wiąże się z opłatą 100 zł.
 15. Zniszczenie mienia naszego domu związane jest z koniecznością finansowego pokrycia strat.
 16. Należność za pobyt regulowana jest podczas meldowania.
 17. Cenimy Państwa prywatność, podczas pobytu nie wchodzimy do pokoi, jeśli życzą Państwo sobie sprzątanie, wymianę ręczników prosimy o kontakt z nami.
 18. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9.00-21.00
 19. Na terenie domu działa bezpłatne Wifi : B593-6035 hasło: NAGORCE29