Pokój Teatralny

przytulnie & delikatnie

Cenimy klasyczne, eleganckie i ponadczasowe wnętrza. Pokój teatralny powstawał długo, od początku wiedzieliśmy że chcemy aby pojawiły się w nim drzwi – które dla nas są bardzo ważne, szukaliśmy różnych opcji , kolorów i struktur aż postanowiliśmy „ubrać” ściany w delikatne beże i kremowe tapety. Drzwi z mazurskiej chaty stały się wezgłowiem łoża o wymiarach 180 x 200, a szafki nocne z szuflad oraz unikatowe lampy nadały niepowtarzalności wnętrzu. W pokoju pojawił się okrągły stolik, wygodne białe krzesła, pakowna szafa oraz ozdobne eleganckie lustro. Z pokoju roztacza się widok na sad z jabłoniami i panoramę Mikołajek z taflą jeziora Mikołajskiego.

Okna można przesłonić roletami i zasłonami. Jedno z okien posiada także moskitierę. Pokój wyposażony jest w wentylator kolumnowy powietrza oraz monitor do odtwarzania treści z prywatnych nośników 32′ FULL HD z wejściem USB.Łazienka utrzymana jest w romantycznym stylu, wyposażona w kwadratową kabinę prysznicową, toaletę i elegancką umywalkę oraz zestaw ręczników, suszarkę do włosów i kosmetyki kąpielowe. Uroku dodają odnowione listwy ozdobne z których wykonaliśmy ramy obrazu i lustra.To pokój stworzony dla marzycieli szukających ciepła, przytulności i delikatnej romantyczności.

tel. 608 865 459wyślij email

490 zł

Cena za dobę, aktualna do 31.12.2024

Cena pokoju obejmuje:

 • nocleg,
 • opłatę klimatyczną,
 • śniadanie,
 • WiFi,
 • ręczniki i kosmetyki kąpielowe,
 • korzystanie z biblioteki, gier planszowych oraz kolekcji filmów.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% wartości całego pobytu na konto:
Bank Millenium o/ Mrągowo
Przechowalnia Marzeń Karolina Puzio

Numer konta :
07 1160 2202 0000 0004 7939 1168

 1. Doba pobytowa rozpoczyna się o godz. 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o godz.10.00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość przedłużenia doby po wcześniejszym ustaleniu.
 2. Pokój w naszym domu wynajmowany jest na doby.
 3. W domu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godz. 22.00 do godz. 7.00 dnia następnego.
 4. Osoby nie zameldowane, nie mają prawa pobytu na terenie domu, odwiedzających Państwa Gości zapraszamy do części ogólnej / bistro, ogród/
 5. Pokoje gościnne dedykowane są do osób dorosłych.
 6. W naszym domu mieszka kot Maniutek, dlatego nie przyjmujemy innych zwierząt.
 7. Śniadania podajemy w bistro i ogrodzie w godz. 9.00-11.30
 8. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w pokoju pieniądze, kosztowności, papiery wartościowe i inne przedmioty posiadające wartość naukową lub artystyczną.
 9. Odpowiedzialność za następstwa nieszczęśliwych wypadków powstałych na terenie naszej posesji bezpośrednio ponosi osoba poszkodowana lub jej opiekun prawny.
 10. Na terenie domu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Dla osób palących mamy wyznaczone miejsca poza budynkiem.
 11. Udostępniamy nieodpłatnie miejsce parkingowe niestrzeżone w miarę posiadanych możliwości.
 12. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie, zniszczenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 14. Prosimy o zamykanie drzwi wewnętrznych do pokoju oraz głównych drzwi wejściowych do domu. Zgubienie klucza wiąże się z opłatą 100 zł.
 15. Zniszczenie mienia naszego domu związane jest z koniecznością finansowego pokrycia strat.
 16. Należność za pobyt regulowana jest podczas meldowania.
 17. Cenimy Państwa prywatność, podczas pobytu nie wchodzimy do pokoi, jeśli życzą Państwo sobie sprzątanie, wymianę ręczników prosimy o kontakt z nami.
 18. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9.00-21.00
 19. Na terenie domu działa bezpłatne Wifi : B593-6035 hasło: NAGORCE29