Śniadaniownia

Poczuj smak wypoczynku - prosimy o rezerwacje

Bistro jest przestrzenią, w której spotykamy się z naszymi Gośćmi najczęściej. To tu podając śniadania rozmawiamy o planach , podróżach oraz różnych formach wypoczynku. Opowiadamy o „naszych miejscach”, które trudno znaleźć w przewodnikach.
Czasami wystarczy wyjść do naszego ogrodu, by w bezpośredniej bliskości natury odpocząć.

Być może z książką, tabletem, muzyką. Najczęściej z samym sobą w towarzystwie dobrej kawy lub aromatycznej herbaty z domowym deserem.
Wieczorem czujemy emocje związane z minionym dniem, ponownie ożywają ulubione stoliki naszych Gości, przy winie spotykamy się grając w karty i gry planszowe.


 

Śniadanie pod jabłoniami

odpocznij na hamaku
Ogród, w zasadzie sad jabłoniowy z jedną gruszą. Drzewa są stare i schorowane, pięknie jednak kwitną rodząc doskonałe owoce, ale przede wszystkim dają cień oraz chwilę wytchnienia podczas letnich upałów.

Śniadania pod jabłoniami to ulubiona, poranna rozrywka kulinarna naszych Gości. Leniwe przedpołudnia w leżakach ustawionych pośród stokrotek.. kawa , lemoniada ,sorbety.

 

Zajrzyj do menu


kawa & herbata

Smaki świata
Podczas naszych podróży sami czerpiemy poznając smaki danego kraju, regionu i konkretnego miejsca. Dlatego szukaliśmy herbat i kaw o dobrym smaku, ciekawym połączeniu przypraw, suszonych owoców oraz egzotycznych dodatków.
JOHAN & NYSTROM – szwedzka firma stworzona przez pasjonatów, jest naszym dostawcą herbat. Lani Coffee – mała palarnia kawy z Morąga, wypala kawę także dla nas.

 

więcej o kawach i herbatach


handmade

konfitury, lemoniada, słodkości
Lubimy kuchnię prostą, gdzie czuć smak owoców, świeżych warzyw, zapach chleba.
Świat bez sera, poziomek, lemoniady z kwiatu bzu byłby ubogi – przynajmniej dla nas.

W kuchni improwizujemy, łączymy słodkie ze słonym, owoce z korzennymi przyprawami.

Dbamy aby nasze produkty były świeże i smaczne – my także jadamy nasze śniadania.


Wydarzenia

Gdy mamy zbyt wiele czasu na myślenie to ...